ورود کاربر
نام کاربری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی
کد امنیتی :

تلگرام دانشگاه

جهت دریافت اخبار تکمیلی دانشگاه

به کانال تلگرام ما پیوندید.

http://telegram.me/adibanuni

جستجو
نظر سنجي
نظر شما در مورد خدمات موسسه اديبان چيست؟آمار سايت
بازدید این صفحه 273713
بازدید کننده امروز 64
بازدید کننده دیروز 61
کل بازدید های سایت 148456
اوقات شرعي
موسسه آموزش عالي اديبان
1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان.            2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه.             3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه           4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد            5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است.             6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند.             7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد.               8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست.                9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد.              10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند.              11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود.                12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود.             13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.
-
 

اطلاعيه ها
ثبت نام عتبات دانشجويي
پانزدهمین دوره ثبت نام عتبات عالیات
زمان ثبت نام: دهم تا بیست و پنجم خرداد ماه 1395
جهت ثبت نام به امور دانشجویی- فرهنگی مراجعه نمایید.
اردوي يك روزه به ماسوله
 اردوی یک روزه ماسوله
خانم ها: 25 تیر
آقایان :1 مرداد
هزینه ثبت نام: 35 هزار تومان
جهت کسب اطلاعات بیشتر به امور دانشجویی- فرهنگی مراجعه نمایید.
اردوي نمك ابرود
اردوی نمک آبرود
آقایان: 24 و 25 تیر
خانم ها: 31 تیر و 1 مرداد
هزینه ثبت نام: 90 هزار تومان(صبحانه، ناهار، شام و یک شب اقامت)
جهت کسب اطلاعات بیشتر به امور دانشجویی-فرهنگی مراجعه نمایید.
ثبت نام در مقطع كارشناسي ناپيوسته
به اطلاع می رساند موسسه آموزش عالی ادیبان گرمسار در رشته های زیر در مقطع کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور و با کنکور دانشجو می پذیرد متقاضیان می توانند از سایت سازمان سنجش از 11 تا 18خرداد ماه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.  لازم به ذکر است مدارک موسسه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد.  کلاسها در دو روز پشت سر هم و معمولا آخر هفته بوده و دانشجویان می توانند از خوابگاه رایگان استفاده کنند. سرویس دانشجویی از کلیه نقاط تهران به دانشگاه وجود دارد.
 شماره تماس 2755 612 0919
https://telegram.me/adibanuni
رشته ها:
حسابداری، گرافیک، کامپیوتر- نرم افزار،     برق گرایشهای مخابرات، قدرت، ICT، الکترونیک،    ساخت و تولید گرایش ماشین ابزار، گرایش قالب سازی، مکانیک خودرو، تاسیسات برودتی و حرارتی
ويژگي هاي جديد موسسه براي دانشجويان

1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان  2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه-   3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه-  4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد-  5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است-  6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند- 7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد-  8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست-   9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد-  10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند-  11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود-  12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود-  13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.

آدرس: کیلومتر 40 استان تهران، گرمسار، بین پل هوایی و شهرک صنعتی گرمسار

تلفن: 68-34557261-023 ،  همراه: 09196122755

راه اندازي گروه تئاتر موسسه
 دانشجویان علاقه مند به رشته تئاتر جهت راه اندازی گروه تئاتر موسسه به واحد دانشجویی مراجعه و ثبت نام نماید.
راه اندازي چند شركت در زمينه هاي مختلف
 به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند دانشگاه در نظر دارد چند شرکت در زمینه های مختلف راه اندازی کند لذا دانشجویانی که تمایل دارند در تابستان مشغول به کار شوند می توانند آمادگی خود را از طریق ایمیل adiban1385@gmail.com اعلام کنند. لازم به ذکر است علاقمندان دوره ای آموزشی را طی خواهند نمود و  اشتغال افراد فعلا جهت بازاریابی خواهد بود و با توجه به بازده کار حقوق دریافت خواهند نمود.
ایده های متفاوت نجات تخم مرغ و چالش جاذبه زمين
 قابل توجه شرکت کنندگان در دومین دوره مسابقات چالش جاذبه زمین و نجات تخم مرغ: جهت مشاهده تصاویر برخی ایده های متفاوت در این زمینه کلیک نمایید.
انجام امور فراغت از تحصیل
به اطلاع دانشجویان فارغ التحصیل می رساند از این به بعد جهت انجام امور فراغت از تحصیل ، درخواست خود را از طریق سامانه درخواست دانشجویی طبق روال زیر انجام نمائید.
1-سیستم اتوماسیون اداری   2-عملیات   3-کارتابل   4-ارسال نامه جدید    5-مسیر گردش کار    6-فرم مربوط به فراغت از تحصیلی گروه مربوطه    7 - ارسال
دوره آشنايي با سيستم عامل مبتني بر شبكه
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند در ادامه رسیدن به اهداف موسسه مبنی بر طرح اشتغال دانشجویان دوره آشنایی با سیستم عامل مبتنی بر شبکه Windows Advenced server 2012/R2 در تاریخ های 22، 23 و 24  تیر ماه برگزار می گردد. جهت ثبت نام به قسمت سامانه ثبت فرم های موسسه مراجعه نمایید.
جملات قصار
هر اقدامي اگر بزرگ باشد، ابتدا محال به نظر مي رسد. کارلايل
لينك هاي مورد استفاده