ورود کاربر
نام کاربری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
ثبت نام

جستجو
پيوند ها

    

    

نظر سنجي
نظر شما در مورد خدمات موسسه اديبان چيست؟اوقات شرعي
موسسه آموزش عالي اديبان
1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان.            2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه.             3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه           4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد            5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است.             6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند.             7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد.               8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست.                9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد.              10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند.              11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود.                12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود.             13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.
-

 

اطلاعيه ها
زمانبندي انتخاب واحد

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند تاریخ های انتخاب واحد دانشجویان به شرح زیر می باشد:

10 شهریور: گروه مکانیک،     11 شهریور: گروه کامپیوتر،       12 شهریور: گروه برق

تاريخ حذف و اضافه

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند تاریخ حذف و اضافه نیمسال اول سال تحصیلی 95-94، 30 و 31 شهریور ماه و 1 مهر ماه می باشد.

تاريخ شروع كلاس ها

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند تاریخ آغاز کلاس های نیمسال اول 95-94، 28 شهریور می باشد.

مجموعه رقابت هاي تخصصي مهارت سنجي فن آورد

دانشجویان گرامی جهت شرکت در "مجموعه رقابت های تخصصی مهارت سنجی فن آورد" در سه مرحله اینترنتی، حضوری و تلویزیونی می توانند به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.fanavard.com

فراخوان بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي خوارزمي

جشنواره بین المللی خوارزمی با هدف شناسایی، جذب و پرورش استعداد ها در زمینه های مختلف صنعتی در ایام مبارک دهه فجر و با حضور محترم ریاست جمهور و مقامات بلند پایه مملکتی، اساتید و اندیشمندان برگزار می شود.

مهلت ثبت‌نام: 31 شهریور 1394

برنامه درسي نيمسال مهر 94

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند، جهت دریافت برنامه درسی نیمسال مهر 94 به قسمت "برنامه درسی نیمسال جاری" واقع در وب سایت هر یک از گروه های آموزشی مراجعه نمایید.

ويژگي هاي جديد موسسه براي دانشجويان

1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان  2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه-   3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه-  4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد-  5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است-  6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند- 7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد-  8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست-   9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد-  10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند-  11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود-  12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود-  13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.

آدرس: کیلومتر 40 استان تهران، گرمسار، بین پل هوایی و شهرک صنعتی گرمسار

تلفن: 68-34557261-023 ،  همراه: 09196122755

آخرين خبرنامه هاي گروه هاي آموزشي موسسه
پایانی بر افسانه امنیت سیستم عامل های اپل
در حالی که پیش از این نیز در چند نوبت گزارش هایی درباره آسیب پذیری های سیستم عامل شرکت اپل منتشر شده و برخی اتفاقات نیز منجر به رسوایی های بزرگی برای این شرکت در زمینه امنیت شده بود، اتفاق اخیر را باید به عنوان خلاصی بر افسانه امنیت سیستم عامل های شرکت اپل تلقی کرد. کرم بدافزاری جدید قادر است با نفوذ خطرناک به مک بوک، این سیستم عامل را از بنیان آلوده کند.

ادامه مطلب

ترسناک‌ترین موتور جستجوی دنیا
این موتور جستجو قادر است چیزهایی به شما نشان دهد که گوگل توان یافتن آن ها را ندارد. نوع کار این موتور جستجو به گونه ای است که به آن لقب موتور جسجوی هکرها را داده اند، موتور جستجویی که می تواند همه دستگا های متصل به اینترنت را به راحتی پیدا کند.
ادامه مطلب

دودكش خورشيدی - راهكاری جديد جهت توليد برق از انرژی خوشید
اساسا اگر بخواهید انرژیهای تجدید پذیر از کاربرد وسیعی برخوردار شوند باید که تکنولوژی های ارائه شده ساده و قابل اعتماد بوده و برای کشور های کمتر توسعه یافته نیز مشکلات فنی به همراه نداشته باشد و بتوان از منابع محدود مواد خام آنها نیز استفاده کرد. در مرحله بعدی نیز باید به آب زیاد نیاز نداشته باشد.
ادامه مطلب

جملات قصار
كسي كه در امور مهم با خردمندان مشورت كند شريك عقل آنها مي شود. حضرت علي(ع)
لينك هاي مورد استفاده