ورود کاربر
نام کاربری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
ثبت نام

جستجو
نظر سنجي
نظر شما در مورد خدمات موسسه اديبان چيست؟اوقات شرعي
موسسه آموزش عالي اديبان
1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان.            2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه.             3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه           4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد            5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است.             6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند.             7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد.               8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست.                9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد.              10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند.              11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود.                12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود.             13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.
-

اطلاعيه ها
ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1395

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 و بيست و يكمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي از روز دوشنبه مورخ 94/09/16 آغاز و در روز يكشنبه مورخ 94/09/22 پايان مي‌پذيرد. 

لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و شركت در آزمون مذكور اقدام نمايند.

اردوي زيارتي سياحتي مشهد مقدس

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند جهت ثبت نام در اردوی زبارتی سیاحتی مشهد مقدس از 94/09/25 الی 94/09/28، (برادران) و 94/09/28 الی 94/10/02 (خواهران) به دفتر بسیج دانشجویی مراجعه نمایند. متقاضیان به علت محدود بودن تعداد نفرات ثبت نام هر چه زودتر جهت ثبت نام اقدام نمایند.

اطلاعیه مربوط به اشتغال زایی فارغ التحصیلان و دانشجویان موسسه آموزش عالی ادیبان

جهت دریافت اطلاعیه ها کلیک نمایید.

برنامه تفريحي ورزشي پينت بال

به اطلاع متقاضیان شرکت در برنامه تفریحی ورزشی پینت بال می رساند تا تاریخ 94/09/10 فرصت دارید جهت ثبت نام به امور دانشجویی مراجعه فرمایند.

رزرو خوابگاه (رايگان)
 دانشجویان محترم جهت رزرو خوابگاه از ساعت 12 شب می توانید به قسمت اتوماسیون رزرو خوابگاه --------> مراجعه فرمایید.
لازم به ذکر است نام کاربری: شماره دانشجویی و رمز عبور: شماره ملی دانشجو (بدون صفرهای اول) می باشد.
درج اطلاعات در این سامانه نیاز به تایید حضوری ندارد لذا از مراجعه به واحد دانشجویی- فرهنگی جهت تایید و یا حل مشکلات سایت خودداری فرمایید.
جهت ارتباط با مسئول سایت، اطلاعات خود را همراه با توضیح مشکل به ایمیل adiban@adibanit.ir  ارسال نمایید.

 

نشريه دانشجويي

تشکل دانشجویی دانشگاه ادیبان در نظر دارد به منظور چاپ و آماده سازی نشریه دانشجویی از علاقه مندان دعوت به همکاری نماید. لطفا جهت ثبت نام در این مجموعه به قسمت سامانه ثبت فرم های موسسه مراجعه فرمایید.

ويژگي هاي جديد موسسه براي دانشجويان

1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان  2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه-   3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه-  4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد-  5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است-  6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند- 7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد-  8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست-   9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد-  10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند-  11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود-  12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود-  13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.

آدرس: کیلومتر 40 استان تهران، گرمسار، بین پل هوایی و شهرک صنعتی گرمسار

تلفن: 68-34557261-023 ،  همراه: 09196122755

برگزاري جشن شروع سال تحصيلي در باغ موزه دفاع مقدس

12 مهر ماه جشن شروع سال تحصیلی موسسه آموزش عالی ادیبان در باغ موزه دفاع مقدس برگزار گردید. جهت مشاهده تصاویر به گالری تصاویر مراجعه فرمایید.

آخرين خبرنامه هاي گروه هاي آموزشي موسسه
LIFI

این روزها استفاده از بسیاری امکانات اجتماعی جز با اتصال به شبکه جهانی یا در مقیاسی کوچک تر به شبکه ای داخل  سازمان میسر نیست. ازاین رو متخصصان شبکه و ارتباطات در تلاش برای بهبود فناوری های ارتباطی ند.

ادامه مطلب

با حضور Microsoft Edge مسابقه مرورگرها جذاب می‌شود

مایکروسافت مرورگر معروف خود یعنی IE را در سال 1995 تولید و منتشر کرد و همه ما بنا به دلایل خاص خود در زمان هایی خاص از آن استفاده کرده ایم. اما همه ما در یک چیز درباره این مرورگر شریک هستیم. همه از آن متنفریم. اما به هر حال اکنون پس از بیست سال مایکروسافت مرورگر خود را چهر ای جدید بخشیده و این موضوع آغازگر یک رقابت جذاب و جدید در دنیاری مرورگرهاست.

ادامه مطلب

پایانی بر افسانه امنیت سیستم عامل های اپل
در حالی که پیش از این نیز در چند نوبت گزارش هایی درباره آسیب پذیری های سیستم عامل شرکت اپل منتشر شده و برخی اتفاقات نیز منجر به رسوایی های بزرگی برای این شرکت در زمینه امنیت شده بود، اتفاق اخیر را باید به عنوان خلاصی بر افسانه امنیت سیستم عامل های شرکت اپل تلقی کرد. کرم بدافزاری جدید قادر است با نفوذ خطرناک به مک بوک، این سیستم عامل را از بنیان آلوده کند.

ادامه مطلب

جملات قصار
تو اول بگو با که همزيستي من آنگه بگويم تو خود کيستي. سعدي
لينك هاي مورد استفاده