ورود کاربر
نام کاربری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی
کد امنیتی :

تلگرام دانشگاه

جهت دریافت اخبار تکمیلی دانشگاه

به کانال تلگرام ما پیوندید.

http://telegram.me/adibanuni

جستجو
نظر سنجي
نظر شما در مورد خدمات موسسه اديبان چيست؟اوقات شرعي
موسسه آموزش عالي اديبان
1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان.            2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه.             3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه           4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد            5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است.             6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند.             7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد.               8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست.                9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد.              10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند.              11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود.                12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود.             13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.
-

اطلاعيه ها
مسابقه چالش جاذبه و نجات تخم مرغ از سقوط (gravity challenge)

موسسه آموزش عالی ادیبان در نظر دارد دومین دوره از مسابقات " چالش جاذبه و نجات تخم مرغ از سقوط" را برگزار نماید. علاقه مندان می توانند در قالب تیم های دانش آموزی و دانشجویی در این مسابقه شرکت نمایند. جهت دریافت قوانین مربوط به مسابقه کلیک نمایید.
اخبار بعدی مسابقه و اطلاعات مربوط به نحوه ثبت نام در مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.

 زمان مسابقه: 1395/02/23

رزرو خوابگاه در اتوماسيون جديد
   قابل توجه دانشجویان گرامی: جهت رزرو خوابگاه به لینک جدید اتوماسیون رزرو خوابگاه واقع در قسمت چپ سایت مراجعه نمایید. لازم به ذکر است دانشجویان از ساعت 10 شب به بعد می توانند تخت مورد نظر خود را برای روز بعد رزرو نمایند. لطفا در هنگام ورود به سایت به نکات ذکر شده توجه فرمایید.
جشن فارغ التحصيلي
  قابل توجه فارغ التحصیلان 1394 و دانشجویانی که تا شهریور ماه سال 1395 فارغ التحصیل خواهند شد: جشن فارغ التحصیلی در تاریخ 21 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. جهت ثبت نام به سامانه ثبت فرم های موسسه مراجعه و مشخصات خود را ثبت نمایید.
لطفا پس از ثبت مشخصات مبلغ 30 هزار تومان به شماره حساب 204135630 بانک ملت - حساب جام واریز کرده و تصویر فیش را به آدرس ایمیل sara.mehranfar@gmail.com ارسال نمایید. 
امتحان معرفي به استاد
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند برای امتحان معرفی به استاد در تاریخ های مقرر شده بعد از هماهنگی با دایره امتحانات به دانشگاه مراجعه نمایند.

ساعت برگزاری تاریخ برگزاری
اردیبهشت 10 صبح 1395/02/14
10 صبح 1395/02/28

همكاري با تيم رباتيك دانشگاه
از دانشجویانی که به زبان برنامه نویسی c و پردازش تصویر تسلط کافی دارند دعوت به عمل می آید، جهت همکاری با تیم رباتیک دانشگاه به امور دانشجویی مراجعه نمایند.
انجام امور فراغت از تحصیل
به اطلاع دانشجویان فارغ التحصیل می رساند از این به بعد جهت انجام امور فراغت از تحصیل ، درخواست خود را از طریق سامانه درخواست دانشجویی طبق روال زیر انجام نمائید.
1-سیستم اتوماسیون اداری   2-عملیات   3-کارتابل   4-ارسال نامه جدید    5-مسیر گردش کار    6-فرم مربوط به فراغت از تحصیلی گروه مربوطه    7 - ارسال
نحوه پاسخویی به درخواستهای آموزشی
نحوه پاسخویی به درخواستهای آموزشی
به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز می رساند از این پس برای هر گونه سوال  آموزشی و درخواست از شورای آموزشی و مسایل مربوط به بخش آموزش  لطفا به بخش سیستم اتوماسیون اداری- عملیات – کارتابل- ارسال نامه جدید- بخش درخواستها در سیستم آموزشی مراجعه نمایید.
لازم به ذکر است.... ( جهت مشاهده ادامه مطلب کلیک نمایید)
كانال تلگرام آموزش
به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند از پس کلیه اخبار آموزش علاوه بر سایت در کانال آموزش به آدرس
http://telegram.me/amouzeshadiban قرار می گیرد.
دانلود رايگان مقالات علمي
دانشجویان گرامی از این پس می توانند با مراجعه به سایت scienceindex.ir از داخل موسسه، به صورت رایگان کلیه مقالات علمی مورد نیاز خود را دانلود و استفاده نمایند.
آخرين خبرنامه هاي گروه هاي آموزشي موسسه
LIFI

این روزها استفاده از بسیاری امکانات اجتماعی جز با اتصال به شبکه جهانی یا در مقیاسی کوچک تر به شبکه ای داخل  سازمان میسر نیست. ازاین رو متخصصان شبکه و ارتباطات در تلاش برای بهبود فناوری های ارتباطی ند.

ادامه مطلب

با حضور Microsoft Edge مسابقه مرورگرها جذاب می‌شود

مایکروسافت مرورگر معروف خود یعنی IE را در سال 1995 تولید و منتشر کرد و همه ما بنا به دلایل خاص خود در زمان هایی خاص از آن استفاده کرده ایم. اما همه ما در یک چیز درباره این مرورگر شریک هستیم. همه از آن متنفریم. اما به هر حال اکنون پس از بیست سال مایکروسافت مرورگر خود را چهر ای جدید بخشیده و این موضوع آغازگر یک رقابت جذاب و جدید در دنیاری مرورگرهاست.

ادامه مطلب

پایانی بر افسانه امنیت سیستم عامل های اپل
در حالی که پیش از این نیز در چند نوبت گزارش هایی درباره آسیب پذیری های سیستم عامل شرکت اپل منتشر شده و برخی اتفاقات نیز منجر به رسوایی های بزرگی برای این شرکت در زمینه امنیت شده بود، اتفاق اخیر را باید به عنوان خلاصی بر افسانه امنیت سیستم عامل های شرکت اپل تلقی کرد. کرم بدافزاری جدید قادر است با نفوذ خطرناک به مک بوک، این سیستم عامل را از بنیان آلوده کند.

ادامه مطلب

جملات قصار
تا نکني جاي قدم استوار پاي منه در طلب هيچ کار. نظامي
لينك هاي مورد استفاده